פאוור לינק (POWER LINK)

זקוקים למערכת CRM איכותית, נוחה, עם תמיכה מוצלחת וים של אפשרויות? הכירו את פייברי של Powerlink – אחת המערכות הפופולריות כיום בישראל, שמעניקה ניהול במעטפת 360 מעלות לניהול קשרי לקוחות, מערכי מכירות והטמעת תהליכים פנים וחוץ ארגוניים. 

פאוור לינק: אלפי לקוחות לא טועים

תוכנת ה-CRM פאוור לינק הושקה לראשונה בשנת 2012 ונמנית מאז ועד היום עם המערכות הארגוניות המוצלחות ביותר לעסקים בכל גודל. המערכת היא מוצר stand alone מתוחכם, שמבצע שדרוגים ועדכונים אוטומטיים מבלי שתצטרכו לעדכן אותם ידנית או להשתכלל בתוספת תשלום לא ריאלית והיא מספקת תשתית נוחה ופשוטה לתפעול, עם מגוון רחב של שירותים עסקיים מוצלחים.

אז מה קיים במערכת? בין האפשרויות הבולטות תמצאו פונקציות מלאות לניהול קשרי לקוחות, ניהול מכירות, ניהול יומן פגישות ולוחות זמנים, שירותי הנהלת חשבונות, ניהול משימות ופרויקטים, איסוף לידים מכל קמפיין רשת פעיל, מעקב אחר טיפול בלקוחות, ניהול עובדים ואינטגרציות מגוונות.

חשוב לציין שהמערכת לא בהכרח תתאים לכל הארגונים. בניגוד למערכות אחרות, אין לה התממשקות למוקד טלפוני ופונקציות ניהול היומן שלה לא עונות על מכלול הצרכים האפשריים, למשל האופציה למזג יומנים או ליצור אירוע חוזר. כל עוד הפרטים הקטנים הללו לא רלוונטיים אליכם ואתם מכוונים לצמיחה עסקית ולהתייעלות מרשימה, זו המערכת המושלמת בעבורכם.

אז למה כדאי לבחור במערכת POWER LINK?

ממשק ידידותי ונוח במיוחד

פאוור לינק מפשטת מאוד את השימוש במערכת, כך שאפשר להתאים אותה לחלוטין לצרכים ולדרישות האישיות של כל ארגון. אפשר להטמיע כל תהליך עסקי בדרך שבה תרצו לנהל אותו ולהסתכל עליו ולאפשר גם לעובדים עם מיומנויות טכנולוגיות פחות גבוהות להסתגל לשימוש בקלות רבה.

מגוון נדיב של אוטומציות

דרך המערכת אפשר לשלוט כמעט בכל אספקט אפשרי דרך החלת אוטומציה לבחירתכם: שליחת הודעות דוא”ל וסמסים, אינטגרציה למגוון ממשקים כמו פלטפורמות אתרי איקומרס ודפי נחיתה, סלאק או דרופבוקס, הפקת מסמכי הנהלת חשבונות, קופה רושמת, ווצאפ ועוד.

עדכונים ושיפורים תדירים

מעת לעת משתחררים עדכונים, שדרוגים, שיפורים, תוספת של פיצ’רים ואוטומציות – בכולן תוכלו להשתמש כמה שרק תרצו והכל למען השאיפה המתמדת לשיפור המערכת ולחידוד המענה לצרכים של כל ארגון. פאוור לינק שמה דגש חזק מאוד על ההתפתחות והחידוש הקבועים שלה ולכן משפרת את המערכת אוטומטית ועל בסיס קבוע.

מומחיות בניהול ומעקב מכירות הארגון

כל עסק שואף לעסקאות רבות ואיכותיות ולכן זקוק מטבע הדברים למערכת CRM שתוכל לנטר את פעילות צוותי המכירות בזמן אמת, לשקף נתונים וסטטיסטיקות יעילות ולבדוק את הסטטוס של כל לקוח, אם יש צורך אז גם את של כל עובד. בפאוור לינק תוכלו לעשות זאת בקלות ובנוחות מקסימלית. זוהי אחת ההתמחויות המרכזיות של המערכת והיא מוכוונת בבסיסה לניהול לידים, פרויקטים שיווקיים ותהליכי מכירה מגוונים.

תאימות גבוהה לענפים ייחודיים

Powerlink מגישים מספר שירותים ייעודיים לתחומי הנדל”ן, הביטוח, מכללות ובתי ספר. אבל גם אם העסק שלכם לא נמנה עם אחד הענפים האלה, תוכלו להגדיר אוטומציות ולוחות בקרה בהתאמה אישית ולהחיל מעקב מתקדם ואינטגרציות שונות לפי העדפה וצורך.

בשורה התחתונה:

החברה זוכה לשביעות רצון גבוהה מצד הלקוחות שלה, מה שנותן לכם את הסיבה המרכזית להתנסות במערכת. גם אם אתם עדיין לא בטוחים שהמערכת מתאימה לכם, תוכלו להירשם ולהשתמש בחבילה הבסיסית שלה בחינם וללא צורך בכרטיס אשראי, שם ניתן לנהל את קשרי הלקוחות שלכם, יומני פגישות ועובדים.

צילום מסך מתוך האתר של פאוור לינק

שאלות נפוצות:

ממשק ידידותי ונוח מאוד, מגוון פיצ’רים ואוטומציות ושיפורים תדירים ואוטומטיים במערכת עונים על הצורך העיקרי של בתי עסק וארגונים רבים כשזה נוגע למרכז ניהול ושליטה ברמה גבוהה.

חברות, ארגונים ובתי עסק קטנים ומעלה. לחברה שירותים ייעודיים לעסקים בתחומי הביטוח, הנדל”ן ומוסדות הלימוד, אך היא לא בהכרח תתאים למי שזקוקים לפתרונות נקודתיים שטרם קיימים כמו התממשקות למוקד טלפוני.

כן. Power link מתממשקת לכל השירותים של גוגל, לרשתות החברתיות, שירותי דיוור ומגוון מערכות נוספות.

ניתן ליהנות מכמות נדיבה מאוד של אוטומציות כמו שליחת מיילים, דוחות, התראות והגדרות.

פאוור לינק (פייברי) לוגו

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4.5/5

4.5

ביצועי מערכת

4.5/5

4.5

תמיכה טכנית

5/5

5

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo