GNS

אחסון האתרים של GNS יספק לכם מענה מקיף לאתרי וורדפרס, ווינדואוז ולינוקס בכל סדרי הגודל, אבל מה עוד מוצע לכם כאן? רגע לפני שאתם עוברים, בואו לקרוא על כל האפשרויות שממתינות לכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

נעים להכיר: חברת אחסון האתרים GNS

חברת GNS הישראלית הוקמה בשנת 2001 ומספקת מאז ועד היום תשתיות ענן ופתרונות IT, לצד שרתים ייעודיים ועוד שלל אפשרויות כמו ניהול דבאופס או מערכות ERP. במהותה, GNS היא חברה לטכנולוגיית מידע שמציעה ללקוחותיה אחסון אתרים ציבורי או פרטי בענן (בלמעלה מ-10 מיקומים שונים ברחבי העולם) יחד עם שירותים מקיפים בנוגע לתחזוקה ולתשתית האתרים המאוחסנים הללו.

שתי האפשרויות העיקריות שמוצעות כאן הן לרכוש שרת ייעודי ווירטואלי שמאפשר לכל ארגון לקבוע לעצמו את נפחי האחסון, התעבורה ומרכז הנתונים הרצוי, כדי שיצמחו יחד עם העסק ועם הצרכים המשתנים שלו. האופציה השנייה היא רכישת ענן ציבורי או פרטי שמספק גמישות מלאה במקביל לחיסכון כלכלי, שכן אין צורך בהתקנה וניהול שרת ייעודי אבל ניתן להגדיל את המשאבים אם וכאשר צריך.

יש 4 סיבות טובות לבחור את GNS

שירותי ענן פרקטיים

GNS זיהו את הצורך של ארגונים וחברות גדולות במשאבים שמשתנים לאורך הזמן ואיתם גם הצורך בהרבה יותר שטח פיזי שיאפשר אותם. הפתרון שלהם הוא אחסון השרת בענן, כך שאפשר להקצות יותר משאבים בהמשך הדרך “עם כיוון הצמיחה” העסקית ומבלי לשלם אגורה מעבר להיקף השימוש המדויק שנעשה בהם.

תשתיות חזקות

GNS משתמשת בתשתיות דינמיות כדי לספק ביצועים מקסימליים מסביב לעולם. ולראיה – שטח האחסון בכל החבילות מתחיל מ-20GB ועד לכל גודל אפשרי, תעבורה של 5,000GB וזיכרון של 1024GB ומעלה, עד כמה שתרצו.

חוויית משתמש איכותית ומהירה

כל החבילות מגיעות עם אחסון SSD ורשת מאובטחת, כולל זמינות גבוהה של האתר ברשת וממשק ניהול מוצלח עם שלל פיצ’רים שמתעדכנים בתדירות גבוהה ומתאימים עצמם בצורה אופטימלית לכל שינוי אפשרי.

מתן שירותי IT מותאמים לארגון

GNS מאוד מתאימה לארגונים ולחברות שזקוקות להמון פתרונות עוטפים. בהקשר הזה, תוכלו למצוא כאן מענה למגוון צרכי IT לצד תמיכה פעילה 24/7 בשפה העברית ולבחור כל פתרון רלוונטי בהתאם לצרכים המשתנים, מה שיאפשר ללקוחות לצמוח ולהתפתח ללא צורך לעבור לחברה חדשה עם הזמן או לפצל את השירות.

לסיכום

GNS יודעת לתת הרבה יותר מ”רק” אחסון, כך שיש לה כמעט כל פתרון אפשרי המתקבל כמעטפת לצרכים המשתנים של הארגון (על סמך אפיון מקצועי מצד נציגי החברה) ולמערך המחשוב שלו ברמה הטכנית. שירות מהסוג הזה יתאים לאתרים גדולים או מתפתחים עם כוונת גדילה מובהקת, שמעוניינים בשירות של חברה ישראלית “מבינה עניין” שנותנת תמיכה ושירותי IT ב-360 מעלות, כאשר הכל מצוי תחת קורת גג אחת

מודל התשלום של GNS

שאלות נפוצות:

המסלול המוזל של החברה (מסלול Availability) עומד על 14.88 ₪ לחודש ויכול להגיע עד 70.68 ₪ לחודש במסלול Dedicated. מדובר בנטייה לקצה העליון של המחירים בשוק, אבל שכולל שרת ייעודי ומשאבים בלתי מוגבלים שיעניקו לכם שקט נפשי מושלם מכאן ולתמיד.

הבונוס העיקרי הוא שירותי הענן של החברה, שמוציאים אותה ממגבלות זמן, מקום ותקציב המונעים ממנה להתפתח לאורך זמן. יתרון מרכזי נוסף הוא המשאבים הנדיבים מאוד שעומדים לרשותכם בכל עת וכמובן שלל פתרונות המחשוב שהחברה מספקת בהצלחה.  

התמיכה ניתנת בעברית או אנגלית בלבד.

GNS logo

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4.5/5

4.5

ביצועי מערכת

4/5

4

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo