הוסטינגר (Hostinger)

שירותי האחסון של Hostinger ידועים מאוד בשל תג המחיר הנמוך, אבל האם זה הכל? מיד תגלו שהזול הוא רק שני לכמות התכונות, האפשרויות וההתאמה המקצועית לכל אתר, המאפשרת לכם לגדול ולהתפתח והכל במקום אחד. אם גם אתם מחפשים חברת אחסון אתרים – שווה לשקול את חברת הוסטינגר.

נעים להכיר: חברת אחסון האתרים hostinger

עם יותר משמונה מיליון לקוחות, פעילות בעשרות שפות וקרוב ל-200,000 אתרים מסביב לעולם, הוסטינגר נחשבת לאחד משירותי האחסון הטובים ביותר ובמיוחד למתחילים, שכן אפילו חבילת הבסיס המצוינת שלה מכילה הרבה ובמחיר קטן. האחסון בעיקרו משותף ועם הפנים תמיד ללקוחות החדשים, כך שאפשר למצוא כאן שירותי תמיכה מוצלחים, תוכניות ייעודיות לאתרים קטנים ולמעצבים ומשאבים להגדלת הביצועים, גם כאשר מדובר בדפי נחיתה.

לחברה יש גם אירוח בענן ואחסון VPS לאתרים שזקוקים להמון משאבים, למרות שהפורטה שלה עדיין מתמקד באחסון משותף ובמחיר הוגן לחלוטין.

הבונוס המרכזי כאן הוא האופציה להירשם לשירות לפרק זמן של 4 שנים ולשלם על כולו בפעימה אחת, מה שמעניק לכם תמחור קבוע עם הנחה גדולה ורוגע לתקופה ממושכת בה אפשר לנהל את האתר ללא בעיות.

לא רק אחסון אתרים זול: יש 4 סיבות טובות לבחור בהוסטינגר

המון משאבים

Hostinger מספקים אופטימיזציה מובנית טובה מאוד לאתרי וורדפרס, לצד הרבה אפשרויות נדיבות המאפשרות לאתר להמשיך לצמוח ולגדול במקביל לשירותי האחסון של החברה. השרת הפיזי הוא של LiteSpeed שמספק מהירות סופר טובה וגם התוסף המעולה שלו LiteSpeed Cache שמאחסן עותקים במטמון מספק גלישה מהירה הרבה יותר.

תמורה מוצלחת

המחיר הזול של הוסטינגר מהווה את אחת התכונות המבדלות והחזקות שלה, אבל זה לא רק המחיר עצמו (החל מ-5 שקלים לחודש) כמו גם המשאבים הנדיבים שמציעים רוחב פס ללא הגבלה, אחסון SSD ותמיכה עד 100 אתרים שתאפשר לכם להמשיך לאחסן כל נכס דיגיטלי שרק תרצו.

אבטחה ברמה טובה

כל התוכניות של הוסטינגר מכילות SSL בחינם וחומת אש בפיתוח בלעדי, שסורקת תוכנות זדוניות בצורה אוטומטית ובולמת מתקפות DDos. זו אמנם לא רמת האבטחה הגבוהה ביותר, אך היא מתמודדת בהצלחה מול כל איום נפוץ, בטח שבהשוואה לחבילות של שירותים אחרים שמחיריהם נמוכים.

סופר ידידותי למשתמשים מתחילים

כבר הזכרנו את ההתמחות הייחודית של הוסטינגר בפנייה לבעלי אתרים מתחילים וכעת לאופן שבו היא מתרחשת בפועל: פאנל הניהול והשליטה (hPanel) הוא מהנוחים והאינטואיטיביים ביותר, עם גישה פשוטה לכל תהליך ניהול בסיסי. קיימת גם מערכת לבניית אתר חינמית על בסיס Drag&Drop הפתוחה לניסיון. אם לא תאהבו אותה, תוכלו לשחזר את האתר המקורי בחינם. יש כאן גםAuto Installer להתקנה מהירה של מאות אפליקציות, כולל מערכות ניהול תוכן ולניהול דאטה.

מה לסיכום?

פשטות השימוש, המחיר הזול וההתאמה הפרטנית של הוסטינגר לאתרי וורדפרס, אתרי תדמית, דפי נחיתה וחנויות אונליין קטנות עד בינוניות הופכים אותה לשירות אחסון מוביל בעיקר למתחילים ולבעלי אתרים קטנים. ואם לא תהיו מרוצים? תקבלו את כספכם המלא בחזרה ללא שאלות.

שירותים נוספים שמציעים בהוסטינגר

שאלות נפוצות:

המחיר נע בין 4.99 ₪ לחודש לאחסון אתר בודד ועד 59.99 ₪ לחודש באחסון של עד 100 אתרים + רוחב פס ומאגרי מידע בלתי מוגבלים.

בהתחייבות מראש לתקופה של 48 חודשים תקבלו את המחיר הנמוך ביותר לחבילה הנבחרת. ניתן להתחייב גם לחודש אחד, 12 או 24 חודשים בכפוף לעלייה (לא גדולה) במחיר.

ממשק הניהול עשוי להיות מעט איטי בחלק מהאזורים והפעולות ובהתאמה גם שירותי התמיכה, למרות המקצועיות המדהימה של הנציגים.  

אם אתם זקוקים לאחסון משותף או אחסון וורדפרס הכולל הכוונה טובה ומלאה ללקוחות חדשים, סיוע למתחילים, ממשק ניהול פשוט מאוד לניהול אתר אישי והכל בתקציב נמוך – הוסטינגר תהיה מושלמת בעבורכם.

Hostinger logo הוסטינגר

סקירה כללית

מחיר

5/5

5

חווית משתמש

4/5

4

ביצועי מערכת

3.5/5

3.5

תמיכה טכנית

2.5/5

2.5

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo