מאנדיי (Monday)

מחפשים מערכת ניהול משימות סופר פשוטה לניהול ולארגון שתאפשר לכם להתמקד רק במה שצריך לעשות בכל רגע נתון? מאנדיי הפופולרית תעשה זאת עבורכם. הנה כל מה שרציתם לדעת על השירות וחוויית השימוש של הפלטפורמה:

מערכת ניהול המשימות MONDAY

גם כבעלי עסקים וגם לצרכים פרטיים, מאנדיי מספקת לכם פלטפורמה נוחה וברורה מאוד לארגן את כל המשימות והתהליכים שאתם מתכננים לבצע, בלי מורכבות וגם ללא שום אותיות קטנות.

מה זה בעצם אומר? בראש ובראשונה שאתם מקבלים 14 ימי התנסות במערכת בחינם, לאחר הרשמה פשוטה למערכת (ניתן באמצעות חשבון הג’ימייל) וללא צורך בהזנת פרטי אשראי. בפנים מחכים לכם כמה פיצ’רים מאוד יעילים שמשאירים אתכם בשליטה מלאה: גרירת משימות שיצרתם בשיטת Drag&,Drop, חלוקה של כל לוח משימות לצבעים, אופציה לתזמן משימות, להקצות אותן לאחרים, להעלות קבצים מכל סוג, לקבל ולשלוח התראות למייל ועוד המון.

ומה לגבי המחירים? כאן יהיה שינוי בתעריפים ובמה שמקבלים בהתאם לצרכים המדויקים שלכם:

מסלול Individual

מדובר בתוכנית המנויים החינמית של monday, שעולה לכם אפס שקלים. מה שקראתם. הפלטפורמה מכוונת כיום בעיקר לארגונים ולצרכים מורכבים יותר, כך שהיא מאפשרת לכם כפרטיים או כעצמאיים קטנים להצטרף ללא תשלום ולהשתמש בעד 3 לוחות עבודה ולצרף עד שני משתמשים.

מסלול Basic

עלות המסלול 8$ לחודש למשתמש, עם כמות בלתי מוגבלת של לוחות וגם אחסון של 5GB לכל צורך.

מסלול Standard

המסלול הפופולרי של מאנדיי עולה 10$ לחודש – קפיצה קטנה מהבייסיק לצורך שימוש בחמישה לוחות שאפשר לקשר לדאשבורד, אופציה לתצוגות מתחלפות וכמות יפה של אינטגרציות ואוטומציות.

מסלול Pro

מדובר במסלול שעולה 16$ לחודש ומתאים לארגונים גדולים יותר, הזקוקים לסיווג בצפייה בלוחות פרטיים לצד צפיית אורחים ומשתמשים נוספים. כאן קיימות כל התכונות מהמסלולים הקודמים יחד עם מספר אפשרויות נוספות כמו צ’אט ודאשבורד משותף ל-10 לוחות.

מסלול Enterprise

מדובר במסלול שמתאים לארגונים גדולים יותר מקיבולת תוכנית הפרו, שכדי להצטרף אליו פונים למאנדיי עצמם ומקבלים הצעת מחיר.

יש 7 סיבות טובות לבחור במאנדיי

מבין שלל פלטפורמות לניהול משימות, Monday מאנדיי לוגו מסתמנת כאחת המובילות והאהובות ביותר הודות לפונקציונליות, הגמישות והתכונות המרשימות שלה. והנה עוד כמה סיבות לנסות אותה בסיום הקריאה:

המערכת האידיאלית לצוותים

אם יש לכם צוות, פרויקט משותף או עובדים, תוכלו לשתף איתם במאנדיי את כל מה שאתם עושים ולהקצות להם משימות בקלות ובמהירות, באופן שבו כולם רואים את ההתקדמות, מה נעשה ומה עוד בדרך. כמובן שכולכם יכולים להתעדכן יחדיו בישיבת צוות בסוף היום, אבל לא חבל על הזמן?

לראות את כל הפרויקטים במבט על

הדבר הכי קריטי מבחינתכם כמנהלי פרויקט, מנהלי מחלקה או מנהלים עסק בבעלותכם הוא להישאר בשליטה מלאה. למאנדיי יש תצוגה המאפשרת לכם לצפות בנתוני כל המשימות בצורה שוטפת ולהבין מי השלים מה ומתי והיכן כל הדברים עומדים בזמן אמת.

אוטומציות שיחסכו לכם זמן

כל מערכות הניהול מציעות אוטומציות, אבל המגוון העשיר והמתקדם של Monday מאנדיי לוגו הופך לאחת הסיבות המרכזיות לבחור בה. ואלה לא רק הדברים שהיא מציעה, כמו הקלות שבה תוכלו להחיל כל אוטומציה כדי שתתאים לזרימת העבודה השוטפת:

לחיצה על כפתור Automate בסרגל העליון תפתח בפניכם עולם של אפשרויות, על כל אחת אפשר ללחוץ, למלא את הגדרותיה המדויקות וזהו זה. טיימר שנפתח ברגע שתתחילו את המשימה, הגדרת שליחת מייל אוטומטי לעובד ברגע שהדד ליין קרוב, דיווח על הקצאת משימה חדשה ועוד המון.

אפשר למדוד זמן לכל משימה – ולייעל זמנים!

הזכרנו את הטיימר וזה הזמן להתלהב ממנו לאורך שתי שורות נוספות. מדובר באפשרות ייחודית למאנדיי (לא מצאנו אוטומציה דומה במערכות אחרות), שמאפשרת לכם להדליק טיימר ברגע שביצוע המשימה מתחיל ולכבות אותו ברגע שסיימתם.

לא רק שמדובר בפונקציה שתעזור לכם לייעל את קצב העבודה, היא תספר לכם בדיוק כמה זמן לוקח לכם או לאחרים לעמוד בה באופן שמאפשר לחשוב הלאה על דרכי ההתנהלות והחשיבה הארגונית.

המערכת מסונכרנת עם מערכות נוספות – כך שהכל נמצא במקום אחד!

אינטגרציה היא נתון קריטי לכל תוכנת משימות, משום שהיא מונעת מעבר רציף בין מסכים ומספקת לכם את הכל במקום אחד. בתוך מאנדיי אפשר ליצוק מגוון רחב של אפליקציות וכלים שאתם ממילא עובדים איתם: ג’ימייל, דרופבוקס, מייל צ’ימפ, טרלו, פייסבוק אדס, סלאק, זום ועוד המון, ולקבל את כל מה שאתם צריכים באותו המקום.

וזה לא הכל – קיימת גם אוטומציה שתעזור לכם להפוך משימות קבועות שאתם מבצעים לפעולות אוטומטיות. גם ההתממשקות עצמה פשוטה וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את התוכנות הרצויות, ללחוץ על Integrate וזה הכל.

טמפלייטים מגוונים – אתם מחליטים איך הלוח שלכם ייראה

תצוגה במערכת ניהול משימות היא עניין סופר מרכזי. כאשר התצוגה או הפריסה המוצגת לכם לא עושה מספיק סדר או שעלולה שלא להיות ברורה מספיק לשאר הצוות, אתם נמצאים בבעיה. התצוגה המרשימה של Monday מאנדיי לוגו עושה בהקשר הזה שירות ארגוני אדיר ואף מגדילה לעשות בהקצאה של יותר מ-200 טמפלייטים חופשיים שמשקפים כל מה שתרצו, איך שתרצו, לשנות ולהחזיר, להגדיר דברים בצורה אחרת, לסדר את כל האלמנטים לפי הסדר שאתם רוצים ועוד.

תוכלו לצפות בכל התבניות דרך ה- Template Centerולבחור מה שמתאים לכם, כולל מערכת CRM שמאפשרת מעקב יעיל אחר ניהול הלקוחות ותהליכי המכירה.

והיא גם ישראלית כחולבן

מאנדיי היא חברה ישראלית וזה פקטור משמעותי מאוד מבחינתכם, משום שלהבדיל מכל פלטפורמת ניהול אחרת, יש כאן עם מי לדבר בעברית. אין צורך לשבור את השיניים מול התמיכה או להקדיש זמן לא מבוטל לניסוח מייל באנגלית כי חוויתם בעיה ואפשר לשוחח עם מרכז השירות והתמיכה בנוחות אמיתית, בלי שום פערי שעות. אגב, המערכת מותאמת במלואה לכתיבה מימין לשמאל כך שכתיבת הטקסט תהיה ביישור לימין, אם תלחצו על RTL button שמופיע בחלון המשימות שלכם.

רגע… יש גם חסרונות למערכת?

למרות שהרבה מהנוצץ אצל מאנדיי בהחלט זהב, יש לה כמו לכל מערכת אחרת גם כמה חולשות ספציפיות:

פער בין התקציב למסלול האופטימלי

מאנדיי לא מן היקרות בשוק, אבל היא עשויה להיות יקרה לחלק מהמשתמשים. מתי זה קורה? נניח למשל שאתם נמצאים בחבילת הבייסיק נטולת האוטומציות כי זה בול מה שאתם צריכים, אבל ממש רוצים את אוטומציית תזמון המשימות שנמצאת רק במסלולים הבאים. פונקציה טובה ככל שתהיה, לא בטוח שמשתלם לשדרג רק עבורה את התוכנית.

כמות משתמשים מוגבלת

מאנדיי מתמחרת את המסלולים שלה פר משתמש, אבל מגדירה “בלוק” משתמשים שאפשר לרכוש בכל מסלול: 3, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40 או 50. כך שאתם מחויבים בהתאם לכמות שבחרתם. היכן הבעיה? נניח שאתם מעוניינים בגישה ל-22 משתמשים אבל אין לכם הקצאה לכמות המדויקת, כך שתאלצו להתקדם לתוכנית של 25 מושבים ולשלם על 3 משתמשים שאין בהם שימוש כלל.

בלבול התחלתי בשימוש במערכת

כל מערכת שתשתמשו בה תהיה כרוכה בעקומת למידה והסתגלות מסוימת. למרות שמדובר בממשק מצוין וברור מאוד, ריבוי האוטומציות והאינטגרציות של מאנדיי, כמו גם מספר המושבים המדויקים שפתוחים בכל מסלול, עלולים לבלבל את המשתמש ההתחלתי, בעיקר אם אתם מצטרפים לראשונה לתוכנת ניהול משימות. כמובן שכאן בהחלט שווה לנצל את 14 ימי ההתנסות שמאנדיי נותנת כדי להתנסות במערכת ולהסתגל אליה ולבחור אם להמשיך בתשלום או לפזול לאחרות.

אז מה לסיכום?

Monday מאנדיי לוגו היא מערכת ניהול משימות מצוינת בגזרת חוויית המשתמש: פשטות התפעול, ניהול הממשק והסידור שלו בצורה דינמית, התצוגה הויזואלית המושקעת והברורה – כל אלה מספקים היטב את הסחורה והופכים את מאנדיי לראויה מאוד לניסיון שלכם לכל הפחות, לפני שתחליטו סופית.

כמובן שלכל אחד מאיתנו יהיו גם צרכים ודרישות שונות לגבי נוחות ואופן העבודה המדויק, כך שלא כולם ימצאו את מאנדיי טובה בעבורם ברמת הפיצ’רים וההקצאות שפתוחות למסלול שבתקציב שלכם. כך או כך, המערכת בהחלט מסייעת לניהול צוותים ופרויקטים ונכון להיום עונה על הצורך של ארגונים רבים בהתנהלות מהירה, שקופה ונוחה.

מאנדיי - צילום מסך

שאלות נפוצות:

מאנדיי היא פלטפורמה ישראלית כחולבן לניהול משימות, פרויקטים וצוותי עבודה, שבולטת בעיקר בגמישות הנהדרת שלה לעיצוב התצוגה על פי כל צורך אישי ושמירה על שליטה מוחלטת בכל סביבת הניהול.

המחירים מתחילים מ-8$ לחודש בתוכנית הבסיסית ויכולים להגיע לכמה עשרות דולרים בחודש בתוכניות המיועדות לארגונים גדולים. אם התוכנה לשימושכם האישי, תוכלו להצטרף למסלול החינמי של מאנדיי.

בהחלט. מאנדיי נותנים 14 ימי התנסות להיכרות עם המערכת, הכרוכים בהרשמה קצרה וללא צורך בפרטי אשראי.

כן. מדובר במערכת כחולבן בפיתוח ישראלי, שמעניקה שירותי תמיכה בעברית וגם אופציה לכתיבה בעברית עם יישור לימין (מה שלא קיים במערכות אחרות). כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור RTL בלוח המשימות וזה הכל.

אם אתם פרילנסרים, בעלי עסקים קטנים, מנהלי פרויקטים או צוותי עבודה – מאנדיי תתאים לכם מאוד. התוכנה עשויה לכלול מעט הגבלות בקרב ארגונים גדולים מאוד שזקוקים לתנאים ספציפיים והיא מתפקדת טוב יותר כסביבת משימות, מאשר פונקציה עשירה לניהול פרויקט מורכב וממושך.

Monday מאנדיי לוגו

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

5/5

5

ביצועי מערכת

4.5/5

4.5

תמיכה טכנית

5/5

5

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo