אסנה (Asana)

אסנה

אם תשאלו מנהלי צוותים מהי מערכת ניהול המשימות המועדפת עליהם, סביר להניח שרובם יאמרו לכם שזוהי אסנה. המערכת הפופולרית שאמנם צברה וותק מכובד מאז הקמתה, עדיין נותרת רלוונטית מאוד למשתמשים, הודות לזרימת העבודה החלקה שהיא מאפשרת בעזרת מגוון כלי ניהול יעילים.

ASANA: מערכת פשוטה שתתאים לכל עסק

נראה שאסאנה חושבת על המשתמשים שלה בכל צעד, כבר מהשלב ההתחלתי. לראיה, מאגר ההדרכות המקוון שלה יספק לכם מענה לכל צורך ושאלה לגבי אופן התפעול של הפלטפורמה ותוכלו להשתמש בגרסתה החינמית בתור התחלה (מוגבלת עד 15 משתתפים) ולראות אם היא מתאימה לכם.

מגוון רחב של אוטומציות

ברגע שתעברו את ההתנסות הראשונית במערכת, תוכלו להתחיל ליהנות באמת. יש כאן מספר עצום של פיצ’רים ואוטמציות שיסייעו לזרימת העבודה והשליטה הניהולית שלכם כמו כתיבת הערות, לוחות קנבן מגוונים, התאמות אישיות למשימות ולרשימות המשויכות אליהן, יצירת גאנטים, מעקב אחר ביצועים והישגים ועוד ועוד.

תמיכת קבצים מלאה

המערכת תומכת בכל פורמט קבצים אפשרי ובשיתוף פשוט ונוח עם אחרים. היא גם ידידותית מאוד ללמידה, כך שלא דרוש ידע טכנולוגי נרחב ואין צורך במשאבים ארגוניים רבים כדי להטמיע אותה בסביבת העבודה.

גמישות מוצלחת

הרבה מערכות לניהול משימות מגיעות “בילד אין” ברמת לוח המשימות. ASANA לעומת זאת, מאפשרת בניית לוחות משימות בצורה ידנית מאפס, על סמך הדרישות והמאפיינים שתרצו לכלול בפנים. אפשר להגדיר גם את סוג המשימות שתעקבו אחריהן, את הרגלי השימוש האישיים במערכת ואת כל אפשרויות התצוגה.

תקשורת שוטפת עם כל הצוות

אסנה מתאימה מאוד לתקשורת פנים-ארגונית בין עובדים ומנהלים, כולל רישום הערכות והודעות, יצירת קישוריות ותלות בין משימות שונות, תעדוף של פעולות במערכת והגדרות סטטוס. ניתן גם לשלוח התראות מערכת לפי הצורך, למשל כאשר משימה הושלמה וממתינה לבדיקה.

יש 3 סיבות טובות לבחור באסנה

שימוש סופר קל

כבר הזכרנו את נוחות השימוש בפלטפורמה שתסייע גם לעובדים נטולי ידע טכנולוגי מאוד מרשים. אבל מעבר לפרקטיקה, המשתמשים של אסנה נהנים גם מהסתגלות מהירה במיוחד, שתימשך יום-יומיים לכל היותר. זה נובע גם מהתצוגה המסודרת והברורה אך גם מהאפשרות להתאים באופן אישי את התצוגה של לוחות העבודה ואופן המעקב כדי שיתאימו לכל ההרגלים הקודמים או הרצויים.

עולם עצום של אינטגרציות

בתוך המערכת תמצאו יותר מ-150 אינטגרציות שונות, דרכן אפשר להתממשק לפלטפורמות נוספות שאתם עובדים עמן, בלי שתצטרכו לנדוד בין מסכים. ההתממשקות תסייע לכם לצפות בכל דבר שרציתם במסך אחד, בצורה חלקה שלא מעכבת את זרימת העבודה. רציתם לצפות במייל ולבנות משימה בעקבותיו מיד לאחר מכן? להציץ על הקמפיין החדש בפייסבוק אדס ולשלוח הערה למחלקה הגרפית? כאן זה אפשרי.

ויזואליות טובה ומתקדמת

מה אנחנו מבקשים מתוכנת המשימות שלנו? שתפשט עבורנו את הדברים בצורה ברורה שעושה סדר. הצורך הקריטי הזה אכן מתגשם במערכת של אסאנה, ששומרת על עיצוב מודרני עם מגוון תצוגות אפשריות לבחירה. זוכרים שאפשר להתאים כאן את הכל בצורה דינמית? אז ניתן גם ליצור רשימות אישיות, צירי זמן, חלוקה של משימות למספר מקטעים ולבחור איך לצפות בזרימת העבודה כמנהלי הפרויקט – הכל דרך פעולת גרירה ושחרור נוחה.

הפכו את יום העבודה לפשוט יותר עם Asana

בשורה התחתונה, Asana היא מערכת פופולרית מאוד לניהול משימות, ששמה דגש חזק על שלל האינטגרציות שדרכן הצוות יכול לתקשר מרחוק ולעבוד בשיתוף פעולה מלא. זרימת העבודה מצוינת הודות להתאמה הדינמית ולהגדרות התצוגה הנוחות, מה שיתאים גם לעובדים פחות טכנולוגיים. אם אתם מחפשים מערכת פשוטה ללמידה ולתפעול, שאפשר להתאים לצרכים הפנים-ארגוניים שלכם ולרוץ איתה למרחקים, אסנה היא פתרון מעולה עבורכם.

צילום מסך אסנה

שאלות נפוצות:

על פי סקירות משתמשים ברשת, הפיצ’רים המוצלחים של המערכת הם הקלנדר השבועי לצפייה בכל המשימות שממתינות, צביעת המשימות בצבעים או מתן תגיות לכל סוג משימה, חלוקת המשימות ל”שכבות” לפי רמה (למשל משימה מרכזית ומתחתיה משימות קטנות יותר המכילות יעדים) וגם פיצ’ר חדי הקרן, שממלאים את המסך בלחיצה על השלמת משימה ומעלים חיוך.

בעיקר עסקים קטנים ובינוניים, שזקוקים למערכת פשוטה להבנה ולתפעול וככל שהעבודה מבוצעת מרחוק ודורשת רמה גבוהה של שקיפות ושליטה בנעשה.

בהחלט. לאסנה יש מגוון אוטומציות שכל משתמש יכול לבחור באופן אישי, למשל יצירת התרעות על שינויים במשימות, השלמתן או תזכורת למשתתף אחר או עבודה באופליין בדסקטופ דרך אפליקציית ווב ייעודית.

החל מ-10.99$ למשתמש בתוכנית הפרמיום ועד 24.99$ למשתמש בתוכנית הביזנס. קיימת גם תוכנית בסיסית בחינם, המוגבלת ל-15 אנשי צוות.

עד 15 בתוכנית החינמית, או בתשלום פר משתמש ביתר המסלולים, אך באופן בלתי מוגבל.

לוגו אסנה

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4.5/5

4.5

ביצועי מערכת

4/5

4

תמיכה טכנית

4/5

4

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo