לייבדיאנאס (LIVE DNS)

אם גם אתם מחפשים חברת אחסון אתרים, ושוקלים לאחסן את האתר שלכם בחברת live dns – אז רגע לפני, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על השירות שהחברה מספקת לצד מספר פרטים נוספים שיעזרו לכם לקבל החלטה נבונה:

נעים להכיר: חברת אחסון האתרים live dns

LiveDNS נחשבת לאחת החברות הוותיקות ביותר בשוק הישראלי, שמציעה לצד שירותי האחסון שלה בוורדפרס, לינוקס ווינדואוז גם מספר שירותים נוספים, כאשר המרכזי בהם הוא רישום וניהול דומיינים, בעזרתו תוכלו לאחסן את האתר ואת הדומיין שלכם באותו המקום.

החברה מהווה את רשם הדומיינים הגדול בישראל (כולל דומיינים (org /co.il ומגוון הפתרונות שהיא מספקת ללקוחותיה גדול למדי. לאלו צריך להוסיף את הביצועים הטובים שהחברה מפגינה בשטח וההבטחה שלה לזמינות של 99% ברשת (הודות לצי השרתים שלה הממוקם בישראל) מתקיימת במלואה. 

יש 3 סיבות טובות לבחור בלייב דיאנאס

אחסון ודומיין כחולבן

לייב דיאנאס עונה על אחד הצרכים המרכזיים ביותר בקרב ישראלים ברשת: אתר בשפה העברית שפונה למבקרים מהארץ ומזמין אותם לגלוש באתר עם דומיין co.il. לא כל חברה יכולה למכור דומיינים ישראליים בשל הקריטריונים הקפדניים מאוד של איגוד האינטרנט הישראלי, כך ש-LiveDNS עומדת באופן כמעט בלעדי בארץ בכל הקריטריונים הללו ומהווה את רשם הדומיינים הגדול במדינה. לכן ביכולתה להציע ללקוחותיה אחסון ודומיין ישראליים באותו המקום וללא פיצול.

ביצועים מעולים

הזמינות של LiveDNS ברשת עומדת כהבטחתה על 99% (ולעתים קרובות גם על תוצאה מושלמת של 100%) להבדיל מחברות אחסון אחרות שמתחייבות לכך בפרסום, אבל באותיות הקטנות מבהירות שמדובר רק בממוצע הצפוי. זמן הטעינה של העמודים מהיר מאוד ועומד על 1.15 שניות, גם כאשר הבדיקות מבוססות על אתרים חדשים שטרם בוצעה בהם אופטימיזציה.

נפחי אחסון ותעבורה נדיבים

נפח האחסון של החברה מתחיל מ-4GB בחבילת הבסיס ומגיע עד 20GB בחבילות הפרימיום. התעבורה החודשית נעה בין 75GB ועד 200GB, מה שיספיק גם לאתר איקומרס גדול עם אלפי עמודים, תמונות ונתונים.

אז מה לסיכום?

לייב דיאנאס נחשבת לפתרון מוצלח מאוד לאתרים בכל סדרי הגודל שמוכוונים לפעילות בזירה הישראלית, אך כמובן שלא רק. האפשרות לרכוש ממנה רק דומיין או רק אחסון פותרת צורך מהותי של בעלי אתרים רבים, כאשר מעבר לאחסון שלה בדיעבד יתרחש מטעמה אוטומטית לאחר הרשמה ותשלום. אם אתם מעוניינים באתר מהיר, עם ביצועים גבוהים ובשירות מלא בעברית, זוהי חברת האחסון המתאימה בעבורכם.

צילום מסך מתוך השירותים של LIVEDNS

שאלות נפוצות:

החל מ-75 ₪ לחודש עבור אחסון אתר וורדפרס, אחסון אתרי Windows החל מ-27 ₪ לחודש ואחסון אתרי לינוקס החל מ-127 ₪ לחודש. התעריפים מעט יקרים יותר מהממוצע אך מגוון הפתרונות העצום של החברה משתלם בפועל יותר ללקוחותיה.

לחברה יש עשרות שירותים אפשריים, מגיבויים בענן דרך שירותי מחשוב ועד חבילות אבטחה מתקדמות. בנוסף מדובר ברשם הדומיינים הגדול בישראל (co.il/ org) כך שהחברה תתאים לכם מאוד אם בבעלותכם אתר ישראלי שזקוק לאחסון עם נפח נדיב + דומיין באותו המקום, בחברה כחולבן. לחברה יש גם ביצועים מצוינים עליהם תוכלו להרחיב בתוך הכתבה. 

לא. יש לרכוש את האחסון הרלוונטי ולהמתין לאישור התשלום על מנת להתחיל להשתמש בו.

זה פשוט מאוד: נכנסים לאזור רכישת הדומיינים באתר החברה ומקלידים את השם הרצוי. אם הוא פנוי – תוכלו להירשם כעת לאתר בחינם (או להתחבר לחשבון קיים) ולרכוש אותו בקלות דרך מספר לחיצות נוספות.

livedns לייבדיאנאס לוגו

סקירה כללית

מחיר

3/5

3

חווית משתמש

4/5

4

ביצועי מערכת

4.5/5

4.5

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo