מיי ביזנס (MYBUSINESS)

אם תוכנת CRM מוכוונת לשיפור היחסים בין העסק ללקוחותיו ולהצטיידות בכלים מתקדמים להתייעלות ארגונית, הרי שמערכת Mybusiness כבר תספק לכם מבט מקיף על כל סטטוס לקוח, תפקוד הצוות ויעדי המחלקה בלחיצת כפתור בלבד. זקוקים למערכת CRM מוצלחת? בואו לקרוא על כל מה שמיי ביזנס יודעת לעשות עבורכם.

הכירו את מערכת ה- CRM מייביזנס

MyBuisness היא מערכת CRM חכמה כחולבן לניהול קשרי לקוחות, שמאפשרת לכם לשלוט בכל אספקט בזירה העסקית, השיווקית והמכירתית. המערכת יושבת על פלטפורמת ווב מפותחת שמגיעה עם תוכנת ניהול פרויקטים, ניהול לידים וכלי מכירות, מערכת הנהלת חשבונות (כולל ביצוע חיובים ידניים ואוטומטיים) ומודול לבניית אתרים – הכל בשפה העברית ובהתאמה טובה מאוד לצרכיהם של מגוון עסקים ישראליים.

מה מיוחד כל כך במערכת?

הפורטה של מיי ביזנס מתבטא בפיצ’רים וההתממשקויות שלה לכל מערכת נוספת שאתם מפעילים בעסק: בדיקות אבטחה תקופתיות, כלי BI לצוותי המכירות, פתרונות למוקדי שירות וטלמיטינג, ממשק מובייל, סנכרון ליומן של גוגל, מחולל הצעות מחיר וסגירת הצעות בחתימה, הקמת דפי נחיתה ואתר אינטרנט עם חיבור ישיר למערכת, אוטומציות מייל וסמס, מחולל גרפים, דוחות ושאילתות, פיתוח והתאמה ב- Javascript / HTMLועוד המון.

את כל אלה ועוד מגוון פיצ’רים תוכלו להוסיף כשדות לתוך התוכנה, להזיז, להקים ולמחוק טבלאות בהתאם לצרכי העבודה והאופן שבו אתם מעוניינים לנהל אותה.

בעזרת מנגנון Workflow מתקדם תוכלו גם להגדיר את התהליכים באופן אוטומטי, כך שלמשל שדה לקוח שעודכן בנתון ספציפי, יביא לשיגור אוטומטי של טופס מסוים. ראוי לציין גם שמיי ביזנס מגיעה עם API מלא וחיבור לזאפייר, כדי שתוכלו לחבר כל אפליקציה לאוטומציות הרצויות לכם ולשלוט בעסק ביעלות מדהימה.

יש 4 סיבות טובות לבחור את mybussines

חבילות ומוצרים מגוונים לכל צורך ומטרה

My Business מציעה ארבע חבילות אפשריות כדי שתוכלו לבחור את זו שתואמת את מידות העסק שלכם כרגע. ניתן לבחור במסלול חודשי או שנתי וגם לרכוש שירותים נוספים שהחברה מעמידה לרשותכם גם במנותק מהמערכת עצמה (אם יש לכם צורך במערכת ספציפית) כמו מערכת ניהול לקמפיינים ודפי נחיתה, חנות אי-קומרס עם אוטומציות רלוונטיות בילד אין, תוכנת תקשורת פנים וחוץ ארגונית ועוד.

שליטה מלאה בכל אפשרויות הממשק

ניתן להתאים את התוכנה באופן אישי לארגון ולהגדיר בתוכה כל תהליך עסקי רלוונטי. אפשר לכבות ולהדליק תהליכים, להשתמש בכלים שונים ובהתממשקויות לפי הצורך ולנהל את כל מחלקות הארגון בצורה נוחה מאוד, כבר מרגע שהושלם תהליך ההטמעה.

פתרונות נקודתיים מוצלחים

נראה שמיי ביזנס מקשיבים היטב לרחשי העסקים בישראל וממהרים לענות עבורם על צרכים נוספים כמו למשל ביצוע בדיקת אבטחה תקופתית אוטומטית ודיווח על ממצאים חריגים, פתרונות ייעודיים בלכידת לידים, תעדוף ושיוך משימות לראשי מחלקות ונציגים, אפשרויות מותאמות למוקדים טלפוניים, חיוב אוטומטי בריטיינר חודשי ועוד.

יתרון תחרותי והגדלת הרווחיות

המערכת מוכוונת לבידול ולצמיחה ארגונית, כך שתוכלו לפלח דרכה את כל הלידים והמכירות, לקבל סטטוס מדויק על כל מסע לקוח ותהליך שבוצע מולו, לפקח על משימות ולשלוט בכל הזירות הארגוניות תוך קבלת תמונת מצב מדויקת לקבלת החלטות להמשך.

אז נסכם:

מערכת מיי ביזנס בולטת לטובה בפשטות והיעילות שבה הדברים פועלים, עם דגש חזק על המראה הוויזואלי שלה. אין כאן צורך בתשלום על תוספות כמו סריקות אבטחה או זאפייר שמגיעות בילד אין ונדמה שהכל כאן נוצר מתוך הבנה עמוקה של בעלי עסקים ישראליים. אם גם אתם מעוניינים בניהול חלק ומקיף של העסק מכל מקום ובכל זמן, אין ספק ש-My business תעשה עבורכם עבודה מעולה.

צילום מסך של מחירון מיי ביזנס (מתוך האתר)

שאלות נפוצות:

לכל עסק שמפעיל מוקד טלפוני, מחלקת שיווק ומכירות ולארגונים בכל סדרי הגודל שזקוקים לסט פתרונות כולל עבור כל מחלקה בנפרד.

הנוחות והפשטות שבה מעוצבת המערכת מקלה מאוד על ארגונים עם פערים טכנולוגיים. בזכות בהירות התוכנה תהליך ההטמעה הופך לקצר יותר ומצליח לייעל את העשייה הארגונית במהירות.

כמובן. מחוללי הדוחות של המערכת יודעים להפיק מסמכי הנהלת חשבונות, נתונים כספיים וסטטיסיקות, תפוקת עבודה וסטטוסי לקוח, נתוני מכירות, פעילויות ועוד.

כן. ישנו סנכרון מלא ואוטומטי ליומן גוגל.

כן. מיי ביזנס מעניקים 14 ימי התנסות ללא תשלום, שיתחילו כבר עם סיום ההצטרפות.

מיי ביזנס לוגו

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4.5/5

4.5

ביצועי מערכת

4.5/5

4.5

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo