טרלו (trello)

כשכמות המשימות הולכת וגדלה והארגון שלהן יוצא משליטה, מערכת הניהול Trello צפויה לעשות לכם סדר בבלאגן. בואו להכיר את הממשק האינטואיטיבי, הקל והפשוט שיעזור לכם לנהל כל משימה ורעיון:

מערכת ניהול המשימות TRELLO

יותר מ-50 מיליון משתמשים כבר נהנים מאפליקציית ניהול העבודה Trello מבית אטלסטיאן ונעזרים בה לניהול, מעקב ותכנון יומי שוטף – בין אם במסגרת העבודה ובין אם לכל מטרה אישית. המערכת מבוססת על הקמה וניהול של לוחות קנבן (Kanban) בהם אפשר ליצור קבוצות של משימות המתקבלות כפתקיות ובתוכן ניתן לכתוב, לגרור ולשחרר פריטים, לצרף קבצים, לינקים, סרטונים ועוד.

הממשק הפשוט של טרלו מספק חוויית שימוש אינטואיטיבית לחלוטין: הלוחות מסודרים בצורה היררכית כך שניתן לצפות בקלות בכל כרטיסיה וברשימות שבתוכה, לשתף אותן עם אחרים ולתעדף כל משימה בקלות ומידיות. החברה מציעה גם מכלול פיצ’רים בלעדיים שלא קיימים במערכות ניהול משימות אחרות וביניהם יצירת צירי זמן, טבלאות וקביעת דד ליינים, הקצאת משימות ספציפיות לשותפים, בניית מערך תזכורות ותיוגים, מעקב ייחודי אחר הצעות מחיר ועוד.

בונוס נוסף בשימוש במערכת הוא האפשרות להשתמש בה בחינם וליהנות מעד 10 לוחות ללא מגבלת משתמשים. אם אתם זקוקים ליותר לוחות ולמכלול רחב יותר של פיצ’רים, תוכלו להצטרף למסלולים בתשלום החל מ-6$ לחודש בחבילת הסטנדרט ועד 17.5$ בחבילת האנטרפרייס. בהצטרפות קיימת תקופת ניסיון של 14 יום. 

יש 3 סיבות טובות לבחור בטרלו

אין צורך במיומנויות טכנולוגיות

מבחינה ויזואלית טרלו מזכירה כל מרחב שיתופי שאתם כבר מכירים, מגוגל דרייב ועד קאנבה, מה שמקל מאוד על תפעול המערכת וההבנה כיצד משתמשים בה כבר מהדקה הראשונה. הממשק מגיע עם סרגל פקודות נוח לעבודה בשיטת “גרור ושחרר” ועם אופציית ניווט ברורה מאוד בתוך התצוגה.

מסלול חינמי מספק בהחלט

כל עוד אין לכם ארגון או מערך עובדים משמעותי מאוד שזקוק למכלול אפשרויות בלתי מוגבלות, החבילה החינמית של TRELLO בהחלט מספקת. המסלול מגיע עם רוב הפיצ’רים המרכזיים וללא מגבלת משתתפים. חיפשתם מערכת לניהול עצמי או צוותי שלא כרוכה בתשלום? מקום טוב לתיק עבודות שאפשר לשתף עם לקוחות? מרחב נוח לתכנון הפרויקט? הנה מצאתם.

אינטגרציות מגוונות

כל המסלולים בטרלו מגיעים עם שלל חיבורי API לכל מוצרי Atlassian ויתר האפליקציות והמערכות החשובות כמו דרופבוקס, ג’ימייל, סלאק ועוד. החיבור המהיר לכל אלה מאפשר לכם להישאר מחוברים לטרלו ולצפות מכל דבר באותו המקום, ללא נדידה בין מסכים ובחיסכון אדיר של זמן.

בשורה התחתונה:

אמנם טרלו לא מוכוונת להתייעלות ארגונית מורכבת שמכילה שפע תהליכים ופרויקטים גדולים עם צפייה בסטטיסטיקות ודוחות, אבל לכל היתר היא בהחלט תספיק. אם דרוש לכם מרחב בקרה ושליטה אחר משימות שאפשר להקים ולנהל בלחיצת כפתור, ללא עלויות יקרות ובתפעול פשוט שחוסך זמן בצורה משמעותית, אנו ממליצים לכם בחום להתנסות ב-trello ולהיחשף ליתרונות הנפלאים שלה.

טרלו צילום מסך

שאלות נפוצות:

טרלו היא מערכת ניהול משימות מבית Atlastian בה ניתן להקים, להקצות, לנהל ולשתף משימות לצרכים אישיים ועסקיים מגוונים. ההצטרפות בחינם עם 14 ימי ניסיון, בסיומם תוכלו לבחור במסלול בחינם ללא הגבלה או באחד המסלולים בתשלום (החל מ-6$ לחודש), לפי הצורך שלכם.  

כל עסק וארגון שכולל צוותי עבודה, מספר מחלקות או אפילו פרילנסרים שזקוקים למרחב שיתופי בו אפשר לארח משתתפים ולנהל פרויקטים בצורה היררכית יוכלו להשתמש בטרלו. המערכת אינה מתאימה לארגונים ולפרויקטים מורכבים עם מאות שותפים וצורך בסטטיסטיקות ודוחות.

במבחן האולטימטיבי שבוחן את trello vs Monday, כמות הפיצ’רים הגדולה ביותר נמצאת דווקא במאנדיי וממצבת אותה כמערכת שמוכוונת להתייעלות ארגונית גבוהה יותר, בעוד שטרלו מתפקדת יותר כ-To do List.

ממשק אוניברסלי ואינטואיטיבי שלא דורש מיומנויות טכנולוגית, שליטה נוחה בכל מערך העבודה במסך אחד הודות לאינטגרציות והפיצ’רים המגוונים וכמובן אופציית ההצטרפות בחינם עם מסלול חופשי ללא מגבלת משתתפים.  

טרלו לוגו

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4/5

4

ביצועי מערכת

3/5

3

תמיכה טכנית

3.5/5

3.5

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo