מירו (miro)

כשהצוות גדל, מחלקות החברה מתפתחות או כאשר קיימת תקיעות ברמת הקריאייטיב, סיעור המוחות וקביעת האסטרטגיה – מערכת Miro תהפוך לגלגל ההצלה שעוזר לכם להתקדם במהירות. איך בדיוק זה קורה והאם miro באמת צפויה לעשות לכם סדר? הכל כאן:

מערכת ניהול המשימות MIRO

בהשוואה למערכות ניהול המשימות הקיימות, תוכנת מירו (miro) שונה בנוף. זו אינה פלטפורמה לניהול ומעקב אחר משימות לביצוע, אין בה צ’ק ליסטים לסימון וגם לא פקודות לצוות.  

אז מה כן קורה כאן? מירו הוא כלי ליצירת לוחות מעוצבים, בו תוכלו לשרטט, לכתוב, לשרבט ולצייר, ליצור דיאגרמות, פתקיות, להטמיע אודיו, סרטונים ושלל אמצעים חזותיים, הכל בכדי לערוך סיעור מוחות, מחקר, תרשימי זרימת עבודה, סדנאות, פגישות ודיונים – בהם מתעצבת תוכנית העבודה ונבנית האסטרטגיה.

כיאה לכלי שמתמקד בחוויה הוויזואלית, תקבלו כאן גרפיקה ברמה הגבוהה ביותר. עם miro אפשר לבנות מוקאפים בקלות, למפות על המסך תובנות ומחשבות, לנהל תרשימי זרימה ועוד. הממשק מתאים לשימוש ב-Real-Time כך שהוא מסתנכרן ב”לייב” עם המסכים של יתר חברי הצוות ולכן מתאים מאוד לענפי ההדרכה וההוראה, אנשי קריאייטיב, סטארטאפים, ארגונים ועוד מגוון תחומים בהם ליצירתיות ולדמיון יש מקום.

יש 3 סיבות טובות לבחור בmiro

אופציית עבודה סינכרונית וא-סינכרונית

מירו מתאימה לדיונים וסשנים פרונטליים בעת ובעונה אחת עם עבודה סוליסטית ודיונים מרחוק. לפיכך, היא תתאים לכל סגנון עבודה ולאופן הספציפי שבו הצוותים שלכם חוברים לכדי שיתוף ועשייה. ניתן להשתמש בתוכנה כדי לשתף פעולה עם אחרים באופן אינטראקטיבי וגם כדי ליצור או לבטא רעיונות בדרך עצמאית לחלוטין.

התאמת התוכניות לסוג המשתמשים

לmiro יש מספר תוכניות שקולטות בתוכן את הצורך של כל סוגי המשתמשים:

  • תוכנית חינמית ללא הגבלה – עד שלושה לוחות עם שלל תבניות מוכנות ואינטגרציות.
  • תוכנית לצוותים – בה הלוחות בלתי מוגבלים ואפשר ליצור תבניות, פרויקטים ולשתף מבקרים בעלות של 8$ לחודש.
  • תוכנית עסקית – מתאימה מאוד ליועצים ומנחים שמחפשים דרך אלגנטית לנהל מפגש עם כמות משתתפים בלתי מוגבלת ובסביבה פרטית ומאובטחת, בעלות של 16$ לחודש.
  • תוכנית ארגונית – תתאים לכל ארגון שזקוק למרכז שליטה ובקרה לכל העובדים, יחד עם ממשק נתונים אדיר. מותנה בפנייה לחברה וקבלת הצעת מחיר מתאימה.

ממשק אינטואיטיבי סופר קל לעבודה

המערכת מגיעה עם פרקטיקות אוניברסליות, שמזכירות את אלה של תוכנות העיצוב הנפוצות בעולם כמו פוטושופ, קאנבה או פאוור פוינט. כל הפעולות מתבצעות בשיטת Drag&Drop דרכה אפשר לגרור ולשחרר אלמנטים על הלוח. הכל ניתן להזזה, הקלקה, הגדלה והקטנה כאשר סרגל השליטה מספק את כל הפקודות להתנהלות זריזה, כמו “בטל”, “בצע מחדש”, “פח”, הפעלת טיימר, תכונות כמו פרזנטציה, הצבעה משותפת, שיתוף קבצים ורשימות ועוד.

הפריסה הצבעונית המתחלפת, השליטה בכל אלמנט גרפי וכמובן שלל האוטומציות הופכות את מירו לכל מה שמנהלי פרויקטים יכולים לבקש לעצמם, כדי לשלב בין שליטה ובקרה לתצוגת נתונים מרשימה מול עובדים, בכירים ולקוחות.

עם miro כל חזון הופך למציאות

מערכת miro מותאמת לעבודה בעידן וויזואלי שבו כולנו מחפשים דרך לבטא מחשבות, תובנות ורעיונות באופן אינטראקטיבי ושנראה לא פחות ממצוין. לא תמצאו כאן שום מורכבות וכבר בתוך דקות אפשר להתחיל לעבוד על הלוח הראשון, ללא תשלום במסלול החינמי. מפרט הפיצ’רים האדיר, הגרפיקה המרשימה וורסטיליות השימוש הופכים את miro לכלי טכנולוגי הכרחי לכל אחד, בו כל חזון נרקם לכדי מציאות משכנעת, אותה אפשר להמשיך לשכלל ולפתח ללא גבול.

טבלת המחירים של מירו

שאלות נפוצות:

זו אינה מערכת ניהול משימות רגילה: הדגש כאן הוא על ביטוי יצירתי ומרשים, בו כל רעיון, תובנה, מחשבה, סיעור מוחות, דיון צוותי, אסטרטגיה או זרימת עבודה הופכים לגרפיקה מושכת על הלוח. המערכת מאפשרת ניהול לוחות משותף בזמן אמת וגם אופציה לניהול פרטי ולשיתוף מאוחר יותר.  

כל תחום שיש בו מקום לדמיון, יצירתיות ורעיונאות: עולמות הקריאייטיב, האמנות, הגרפיקה, הפיתוח, הטכנולוגיה, עיצוב המוצר, חוויית משתמש, ייעוץ, הנחיית סדנאות, הדרכה והוראה ועוד.

ניתן להצטרף למסלול החינמי של miro ולנהל עד 3 לוחות. המסלול אינו מוגבל בזמן.  

מירו

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4/5

4

ביצועי מערכת

3/5

3

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo