אס פי די (spd)

מתעניינים בחברת אחסון אתרים? ובכן כדאי להכיר את חברת SPD. מיד נציג בפניכם את היתרונות הגדולים של חברת אחסון האתרים הישראלית, שנחשבת לאחת מעשר המומלצות ביותר ועוד מספר נתונים שיעזרו לכם לקבל החלטה נכונה:

נעים להכיר: חברת אחסון האתרים SPD

SPD היא חברת שירותי אחסון ישראלית שתתאים מאוד לאתרים ישראליים (אבל כמובן לא רק) ובגדול למי שמעדיפים לשוחח עם תמיכה ונציגים בשפה העברית. השרתים מקומיים כך שהביצועים שלהם מוצלחים ומספקים מענה טוב לאתרי ג’ומלה, מג’נטו וכמובן וורדפרס.

לאורך הזמן השתפר ממשק הניהול משמעותית ובתוכו תמצאו גם פיצ’רים רבים, כך שאפשר להתאים אותם בצורה נוחה לכל אתר בבעלותכם, אם יש לכם כמה. ואם כבר דנו בהתאמה, אז כדאי לדעת שאס. פי. די. מצהירה כי היא מנתבת כל אתר בצורה חכמה לשרת האחסון המתאים ביותר.

יש 4 סיבות טובות לבחור את אס פי די

מחיר אטרקטיבי

נתחיל עם השורה התחתונה: מחיר האחסון ב-SPD נחשב די טוב בשוק ונע בין 34.19 ₪ בחבילת ה-Web One שמתאימה לאתר הבודד ועד 123.07 ₪ (המחירים לפני מע”מ) בחבילת Windows Web10 המציעה אחסון של 8 דומיינים ודאטה בלתי מוגבלת. אלה כמובן לא המחירים הזולים ביותר, אך ביחס לכל מה שתקבלו בחבילה זה בהחלט משתלם.

אבטחה מתקדמת

SPD משתמשים בשכבת האבטחה WAF, שחוסמת פעולות האקינג שמנצלות פרצות וחולשות באתר. אלא שה-WAF שפיתחה החברה מהווה מוצר בלעדי, שסורק באופן קבוע עשרות אלפי שרתים ברחבי העולם ומעדכן את נהלי האבטחה בהם אוטומטית. כל זאת במקביל לבלימת כל ניסיון פריצה לאתר שלכם, חסימת קבצים חשודים ואבטחה בסיסית מפני מתקפות DDos. 

ביצועים גבוהים

כל חבילות האחסון כוללות נפח אחסון ותעבורה ללא הגבלה. אבל מה לגבי הביצועים בפועל? ובכן, הזמינות הנמדדת עומדת על לא פחות מ-100% בכל בדיקה, כאשר גם האופטימיזציה ומהירות הטעינה עומדים על תוצאה מצוינת שבין 1.8 ועד 2.8 שניות, הן מהארץ והן מחו”ל.

תמיכה מצוינת

להבדיל מחברות אחרות שמספקות שירותי תמיכה מסביב לשעון, SPD מקציבה לו את הימים א-ה בין השעות 9:00-19:00 בלבד. יחד עם זאת, אפשר לפנות לנציגי התמיכה גם במייל ובאמצעות מערכת הפניות שלה (יש להתחבר אליו בנפרד) ולקבל הפתעה נעימה מאוד ממהירות זמני התגובה, לצד שאיפת הנציגים לסייע לכם בכל דרך. בנוסף קיים בפורטל התמיכה מאגר הדרכות ידידותי ומועיל.

לאיזה סוגי אתרים האחסון מתאים?

מכיוון שאס פי די מספקת נפח אחסון ותעבורה בלתי מוגבלים, היא תתאים מאוד לאתרים גדולים כמו למשל חנויות איקומרס עם גלריות ודפים בכמות משמעותית או לבעלי מספר אתרים עם המון תוכן ונתונים, שזקוקים להרבה מאוד מקום במקביל לביצועים חלקים.

הנתונים הללו הופכים את האחסון של SPD לשירות פחות אטרקטיבי לאתרים בתחילת הדרך, אתרי תדמית ובלוגים שככל הנראה ימצאו את החבילות כאן כפחות משתלמות בעבורם.

יחד עם זאת, אין מניעה שגם אתרים קטנים יותר ישתמשו בשירות SPD ובעיקר אם הם זקוקים לתמיכה ידידותית ולהכוונה בשל חוסר הניסיון מול שירותי אחסון למיניהם.

מה לסיכום?

חברת SPD מציעה שירותי אחסון ידידותיים ואיכותיים במגוון חבילות, הכוללות נפח אחסון ותעבורה ללא הגבלה, תעודת SSL ותמיכה טובה בשפה העברית, כולל ביצועים מוצלחים. החברה נחשבת לאחת המובילות בענף שירותי אירוח האתרים והחבילות המתקדמות שלה מספקות תמורה מעולה.

שאלות נפוצות:

החבילות מתחלקות לאחסון אתרי לינוקס ווינדואוז, עם אופציה לאחסון החל מדומיין בודד ועד שמונה דומיינים ובמחירים יחסית נוחים ביחס לתמורה.

הביצועים הבולטים הופכים את SPD לאחת המצטיינות בשוק, לצד העדר הגבלה על נפח האחסון והתעבורה בכל החבילות ותמיכה טובה בעברית.

כן. תעודת SSL קיימת בכל אחת מהחבילות.

אין תקופת ניסיון לשירות וגם המחיר עשוי להיות יקר לאחסון אתר בודד. בנוסף, אפשרויות האחסון המגוונות עשויות לבלבל את חסרי הניסיון בבחירת החבילה המתאימה ביותר. 

אס פי די SPD לוגו

סקירה כללית

מחיר

4.5/5

4.5

חווית משתמש

4/5

4

ביצועי מערכת

4/5

4

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo