ג'ירה (Jira)

Jira נחשבת למערכת ניהול משימות אהובה ומומלצת מאוד בקרב מנהלי צוותי פיתוח. במהותה התוכנה פותחה כדי לנהל פרויקטים ולעקוב אחר באגים, אך היא תאפשר לכם לתכנן ולארגן את כל המשימות שלכם בדרך נוחה יותר מאי פעם.

ג’ירה: לא רק לתעשיית ההייטק

Jira היא תוכנת בנייה, מעקב וניתוח של תהליכי עבודה, מבית חברת Atlassian המתמחה בשיפור התפקוד הכללי של צוותי עבודה, לצד שיפור התפקוד של המשתמש הפרטי. המערכת מסוגלת לחסוך במשאבים רבים הודות למגוון הפיצ’רים העשיר שלה, שמייעל את תהליכי העבודה בצורה מקסימלית.

התשלום מתחיל מ-7.5$ למשתמש בתוכנית הסטנדרט או 14.5$ בתוכנית הפרמיום, שתתאים לחברות בינוניות. ארגונים גדולים יוכלו לפנות לחברה ולקבל הצעת מחיר פרטנית. יש לכם צוות קטן או שאתם עובדים לבד לגמרי? תוכלו ליהנות מג’ירה בחינם, במסלול ללא תשלום וללא הגבלה אליו ניתן לצרף עד 10 משתמשים.

ברמת התצוגה והממשק, הירידה כאן לפרטים מרשימה. הממשק עדכני ואלגנטי מאוד, מגיש את המידע בצורה מרוכזת ונקייה כך שקל מאוד להתמצא בכל אלמנט מהפרויקט שלנו. קיימת כמות מכובדת מאוד של סגנונות תצוגה להתאמה אישית, מלוחות סקרם בהם ניתן להקצות משימות לצוותי עבודה ועד שרטוט גרפי של כל שלב בפרויקט, שמוצג באופן וויזואלי מרשים.

חשוב לציין שהעבודה עם jira בשלבים הראשונים כרוכה בעקומת למידה מסוימת עד להתמצאות מלאה. אבל בדיוק לשם כך קיים מרכז תמיכה מקוון גדול ויעיל שכולל מאות הדרכות, מענה לשאלות ותקשורת עם נציגי החברה.

יש 4 סיבות טובות לבחור את JIRA

נכתוב את הסיבות ונפרט 2-4 שורות לכל סיבה. לקחת רק את הסיבות הכי טובות ומשכנעות, אפשר לכתוב בנקודות או בכותרות.

מנחילה את יתרונות ענף התוכנה בכל פרויקט

למרות שJira כבר מזמן לא מוכוונת רק לפרויקטים בתחום התוכנה, היא בכל זאת התאימה חלק גדול מהממשק שלה לתהליכי Agile שמתאימים לייעול כל תהליך, בכל תחום. אחת הפונקציות המרכזיות בנושא הזה היא לוחות ה-kanban המורכבים מכרטיסיות שמוצגות בפריסה או זרימה כלשהי.

מעקב מושלם אחר שלבי הפרויקט

בסופו של דבר, המטרה החשובה של כולנו היא להישאר בשליטה. עם ג’ירה אפשר לנהל מעקב הן על כל משימה באופן ספציפי, הן על כל אחד מחברי הצוות והן על הפרויקט כולו וטיב הביצוע שלו. צפייה שקופה בכל הנתונים תסייע לכם למטב את הפעולות ואפילו לחסוך כסף וזמן בהשלמתן.

ממשק נוח מאוד לעבודה

חוויית השימוש במערכת יחסית אינטואיטיבית, אבל אי אפשר להתעלם מהצורך במיומנויות טכנולוגיות בסיסיות כדי להתמצא בה לחלוטין. ברגע שמתרגלים, התפעול של כל חלקי המערכת הופך לקל ופשוט מאי פעם. כדי ללמוד הכל, אפשר להיעזר במרכז ההדרכה העשיר.

מסלול בחינם לכל החיים עד 10 משתמשים

בעלי עסק קטן, גורמים פרטים או צוות אינטימי יכולים להשתמש בJira באופן חופשי ללא עלות, עם מגבלה של 10 משתמשים. חלק גדול מהתכונות והפיצ’רים שלה פתוחים לשימוש חופשי כך שאתם לא מצטרפים למסלול בסיסי דליל במשאבים.

עם ג’ירה כל פרויקט ימריא בקלות

נראה שחברת אטלסטיאן שהפכה לנחשבת בתחום פיתוח התוכנה, הצליחה להנגיש חלק אדיר מהפתרונות לבעיות שאפיינו את לקוחותיה, גם לצוותים ולארגונים שאינם משתייכים למעגל ההייטק. הממשק הייחודי, החוויה הויזואלית והתכונות העשירות של ג’ירה הופכות אותה למערכת ניהול פרויקטים מבין הטובות בשוק ולכזו שמאפשרת, אפילו בחינם, לקצר את זמני העבודה, לייעל משאבים ולשמור על קשר הדוק ואחיד מול כל חברי הצוות.

צילום מסך מתוך ג'ירה

שאלות נפוצות:

ג’ירה היא מערכת ניהול פרויקטים מבית חברת אטלסטיאן, שהחלה את דרכה כמערכת לאיתור באגים וניהול פרויקטים בתחום פיתוח התוכנה והתקדמה לניהול, מעקב ובקרת פרויקטים מכל סוג.

ניתן להשתמש במערכת ללא תלות בגודל העסק, אך ארגונים המחולקים למחלקות וצוותים או עסקים שפועלים בדרך של ריבוי משימות ימצאו אותה כיעילה ביותר עבורם.

קיימים בג’ירה עשרות פיצ’רים חוצי ארגון המספקים ראייה והבנה מערכתית. אחד מהם לדוגמה הוא האפשרות ליצור לוחות קנבן, המציגים את כל המשימות בתרשים זרימה דרכו ניתן לגבש תפיסה כוללת ולהסיק מסקנות ארגוניות יעילות.

כן. תוכלו להצטרף למסלול החינמי שמוגבל עד 10 משתמשים ללא הגבלת זמן. אם המערכת נראית לכם ואתם זקוקים ליותר, תוכלו לשדרג אותה למסלול הסטנדרט או הפרמיום, בעלות של 7.5$-14.5$ למשתמש.

Jira לוגו

סקירה כללית

מחיר

4/5

4

חווית משתמש

4.5/5

4.5

ביצועי מערכת

4.5/5

4.5

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo