ואנגוס (vangus)

אם אתם מחפשים חברת אחסון אתרים טובה, אמינה וגם מקומית, זה הזמן להכיר את VANGUS – חברה ישראלית כחול-לבן שניצבת בשורה הראשונה יחד עם חברות האחסון המוצלחות כיום בשוק. אז מהם הפלוסים בשירות של וואנגוס והאם כדאי לעבור אליה בקרוב? מיד תדעו הכל.

נעים להכיר: חברת אחסון האתרים vangus

וואנגוס מציעה אחסון בשתי דרכים אפשריות: האחת היא אחסון אתרי WordPress בשרתי הענן של גוגל והשניה היא אחסון אתרים בשרתים האירופאיים, האמריקאיים או הישראליים (לבחירתכם) של VPS.

חלק גדול מעקרונות העבודה שמייחדים את החברה, פותחו במטרה לשפר חולשות שהיו נפוצות עד כה בתחום אחסון האתרים העולמי: מענה אפקטיבי יותר ברמת התמיכה ופתרון בעיות טכניות, פיצ’רים מובנים ללא תוספת תשלום ותעריפים שנחשבים לנמוכים אך עם מפרט רחב למדי.  

יש 5 סיבות טובות לבחור בואנגוס

פיצ’רים מובנים

אמנם כמות המשאבים תשתנה בהתאם לחבילה הנבחרת, אך יש מספר פיצ’רים שיתקבלו בכל חבילה וללא הבדל: תעודת SSL, גיבוי יומי, תיבות דוא”ל, דאטה ללא הגבלה, אבטחה מקסימלית, לוח Plesk Onyx (ממשק הניהול והשליטה של vangus), סביבת פיתוח, זמינות של 99% ברשת ועוד.

שימוש פשוט

Vangus משקיעים לא מעט בנראות, שמקלה על המשתמשים בבחירת החבילה שתתאים להם וברמת הניהול והשליטה דרך Plesk Onyx לאחר ההצטרפות. דרך המערכת ניתן להעביר את האתר מאחסון אחר בחינם, להוריד אותו לסביבת פיתוח ולהתנסות בכל החבילות ולהשוות ביניהן, גם במסגרת ההתנסות החינמית ל-14 ימים.

ביצועים גבוהים

אחת הסיבות המרכזיות ביותר לבחור בחברת אחסון אחת על פני האחרות היא עניין מהירות האתר. זמן הטעינה מהווה פקטור קריטי לחוויית הגולשים ודירוג האתר בגוגל, כאשר וואנגוס מפגינים זמן טעינה מצטיין וזמינות מרשימה במיוחד. למיקסום גדול יותר, ניתן לרכוש חבילת שירותי אופטימיזציה.

תמיכה מוצלחת

שירותי התמיכה של וואנגוס לא רק טובים וזמינים מאוד, אלא גם ניתנים 24/7 בעברית בטלפון, הדוא”ל והצ’אט. זמני התגובה מהירים ובקיאות הצוות המקצועי טובה מאוד לפי כל הביקורות. באתר קיים מאגר מידע עם שלל הדרכות שמשלימות את המענה לכל צורך.

מחיר אטרקטיבי

העלויות של Vangus הן ככל הנראה האטרקטיביות ביותר בשוק המקומי. גם אם המחירים אכן דומים לחבילות בחברות נוספות, הרי שהמפרט לא מספק באותו האופן. מסלול הבסיס כאן עולה 27 ₪ לחודש והחבילה היקרה ביותר עומדת על 200 ₪ לחודש וכוללת משאבים עוצמתיים למדי.

לאיזה סוגי אתרים האחסון מתאים?

וואנגוס היא בחירה מצויינת לאחסון אתר ה-WordPress שלכם. משתמשים שיודעים לעבוד באופן עצמאי ובעזרת מדריכים יוכלו לנצל את המחירים המדהימים שהחברה מציעה בהרשמה לתקופה ארוכה, ולהנות מאחסון מהיר ואיכותי.

האחסון של וואנגוס מתאים מאוד לאתרי וורדפרס בכל סדרי הגודל, כאשר גם אתרי מג’נטו ואתרים מורכבים וגדולים יוכלו ליהנות ממנו, אך יזדקקו לחבילה המורחבת שמחיריה נעים בין 240-675 ₪.

בשורה התחתונה:

וואנגוס משקיעה רבות בהפיכת תחום אחסון האתרים לידידותי, נוח ונגיש יותר לקהל בעלי האתרים הרחב והיא אכן עושה עבודה מעולה. אם יש לכם אתר וורדפרס ואתם מסוגלים לעבוד עצמאית עם מדריכי האתר, תוכלו לנצל את המחירים המעולים שהחברה מציעה וליהנות מאחסון איכותי מאוד לפרק זמן ממושך.

חלק מהחבילות שמציעים בואנגוס

שאלות נפוצות:

ממשק הניהול של וואנגוס נחשב לנוח מאוד, כאשר הכל קורה בו במספר נמוך של פעולות, ללא מורכבות. יתרון נוסף הוא הביצועים שמפגינים אתרים שמאוחסנים בשירותי וואנגוס ובראשם פרמטר המהירות.

כן. כל חבילות אחסון וורפרדס של החברה מוצעות ב-14 ימי התנסות ללא עלות.

החברה משקיעה רבות בניסיון למכור לכם מוצרים ושירותים נוספים, לא את כולם תצטרכו ולכן צריך להקפיד לסנן הצעות על בסיס קבוע. בנוסף, החבילות הפופולריות והזולות מיועדות רק לאתרי וורדפרס, כך שאם האתר שלכם על פלטפורמה אחרת תצטרכו לעבור לחבילות VPS היקרות. חיסרון נוסף הוא העדר האופציה לרכוש דומיינים ישראליים (co.il).

וואנגוס היא חברה ישראלית, כך ששירות הלקוחות שלה ניתן בשפה העברית.

לוגו ונגוס

סקירה כללית

מחיר

5/5

5

חווית משתמש

4/5

4

ביצועי מערכת

3.5/5

3.5

תמיכה טכנית

4/5

4

נגישות
MR WEB TOOLS
Logo